MART AYI ETKİNLİK PROGRAMI

09.03.2016 Çarşamba 19:30 – 22:00

GAMZE ATASOY

Mandala Atölyesi

Katılım ücreti: 50 TL

Mandala’nın büyülü çemberinde özgürlüğün ve içe yolculuğun dansını yapmaya hazır mısın? Mandala evrenin oluşumunu taşıyan bir çemberdir,kadının simgesi de çemberdir.Sana kendi özüne dönmek,doğanla barışmak,değerini hatırlatmak için bir kapı açıyorum.HADİ GEL… Beraber o kapıdan geçip bedenimizle çemberler,daireler,spiraller,sekizler çizelim.Ruhumuzda eşsiz desenler oluşturalım. Mandala ile hem ruhumuzu hem bedenimizi uyandırıp içimizdeki kadına hayat verelim. Mistik müzik ve ritmin eşliğinde dişil enerjimizi aktif etmenin en kıvrak ve keyifli halini yaşamak için sadece “KALBİNİ ve NEFESİNİ” al gel…Bu gizemli dansın bir parçası olmak için daha ne bekliyorsun?

Gamze Atasoy kimdir?

1983 İstanbul doğumlu olmakla beraber aslen Ofluyum 2006 Ocak ayında oğlum Arda’nın gelişi ile ilk olarak CAN nedir?, Ben kimim?, Ne için varım?, Ruh neye hizmet etmeli?, Neye erişmek istiyorum?, Yolum ne?, Yolculuğum nereye? gibi sorularla uyanış ve farkındalık sürecim başladı… Kişinin kendini tanıma sürecinin, çocuk kalbi üzerinden gerçekleştiğine şahitliğim ile adımladığım yolun kadın ruhu ile taçlandırıldığını deneyimledim. Gizli tapınağımdaki kraliçeyi uyandıralı yaklaşık dört yıl oldu. Mandala dansı vaad ettiği gibi, içimdeki dişil enerjiye ulaştı ve sanıldığı gibi seksepalite değil, anaç, tutkulu, onurlu ve yaratıcı kadını doğurmuştu. Türkiye, Mandala Dansı ile daha yeni yeni tanışıyor ve bu alanda ülkemizde iki eğitmenden biriyim. Amacım, bu uyanışı ve felsefeyi tüm kadınlara ulaştırabilmek oldu. Mandala’nın, yaşamın ve herhangi bir öğretinin vazgeçilmez parçası olan nefes eğitimlerimi de tamamlayıp aynı zamanda ‘’Çocuk Nefes Koçluğu ’’ yapmaktayım. Uzmanlık alanım çocuklar ve kadınlar olmakla birlikte, dönüşüm çalışmalarımı sürdürmek ve insan için, sevgi ve birlik için daha neler mümkün? Sorularının peşinde koşmaya devam diyorum.

 

12.03.2016 CUMARTESİ 14:00 – 16:00

VEYSEL ÇAKIR

Zayıflamanın Sırları

Katılım ücreti: 50 TL

Ezber bozan bir yöntem!!! Nasıl mı? Klasik, alışılagelmiş yöntemlerin hepsini bir kenara bırakın… Açlık, halsizlik, yorgunluk hissetmeden, kalori hesabı yapmadan, sarkmadan,
DEĞİŞİME HAZIR MISINIZ?
*Zayıflamanın sırları.
*Kilo verme yöntemleri.
*Bölgesel incelme.
*Beslenme ile ilgili doğru bilinen yanlışlar.
*Yeterli ve dengeli beslenme.
*Açlık hissetmemenin yöntemleri.
*2 ayda 4 beden incelmenin formülü.

Seminer sonunda makine ölçümü ile vucut analiz raporu verilecektir.

 

15.03.2016 SALI 19:00 – 22:00  

LİDİA İLE FARKINDALIK SOHBETLERİ – 19 
2016 – Aydınlanma Yolu

Katılım ücreti: 20 TL
www.tvsisli.com ve www.sehriistanbultv.com Lidia ile Farkındalık Sohbetleri TV programından tanıdığınız  Lidia Selin Keskiner Mamacı, LİDİA İLE FARKINDALIK SOHBETLERİ  – “2016-  AYDINLANMA YOLU”  ile Ruhsal Dönüşüm Atölyesi’ne konuk oluyor.
Farkındalıkla BİRlikte buluşalım …Aşkla Olsun.

“Farkındalık”la biraz söyleşmeye, BİR OLmaya sevgiyle niyet ettik.

Bu sohbetimizi, hep BİRlikte, baş melekler, yükselmiş üstatlar ve islâm tasavvufunun eşsiz ışığında , “  2016 –AYDINLANMA YOLU    ” konusu  üzerine gerçekleştirmeye ve sonrasında,  her sohbet buluşmamızda başka bir “gerçek”liği paylaşmaya sevgiyle niyet ettik.

Sohbet akışına meleklerden ve yükselmiş üstatlardan BİZlere akacak bu bilgiler ışık tutacak ve  her zaman en yüksek iyiliğimiz için ve BÜTÜNe yansıyacak hayır esasıyla BİZe ulaşacaktır…ve de öyledir.

Işık kaynağından aşkla BİZe akacak OLanlar, özgürce, sevgi dolu ve yargısızdır.BİR aradaki sohbetimizde katılımcıların kendilerini keyifle  bu eşsiz sevgi akışına bırakması ,mesajları sevgiyle ve kolaylıkla almalarını sağlayacaktır. Kalbinizi bırakacağınız bu akış, blokajlarınızı daha hızlı çözecek ve kilitli kalan noktaların en açık ve sevgi dolu şekilde şifalanmasını sağlayacaktır.

Kalbinizi sonuna kadar açarak, göklerden gelen eşsiz akışa teslim Olun…Çünkü O, Yüce Yaratan’ın SİZ’i  saracak MUHTEŞEM SEVGİsidir….Şifasıdır…Aşk’ıdır…

Şifa Olsun…ve de öyledir.

Simya Rehberi

Katılımınızı lütfen kayıtla bildiriniz. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

 

16.03.2016 ÇARŞAMBA 21:00 – 23:30

TÜMATA “Türk Musikisini Araştırma ve Tanıtma Grubu”

Yard. Doç. Dr. RAHMİ ORUÇ GÜVENÇ
Orta Asya’dan Anadolu’ya Türk Müzik ve Hareket Terapisi Geleneği
Katılım ücreti: 50 TL
Türklerde müzik ve hareketle tedavi, tarihi gerçekliğinin yanı sıra, modern tıpta da bir tedavi imkânı olarak yerini bulmuştur. On dört bin yıl önce Azerbaycan Gobustan kayalıklarına nakşedilmiş olan figürler bize çok köklü bir geleneği haber vermektedir.
En eski icra şekli olarak bilinen pentatonik (beş sesli) ve bin yıl önceden beri gelişim içinde bulunan Horasan kökenli Türk makam müziği ile tedavi geleneği, ilim-sanat insanlarının eserlerinde yer almıştır. Bu malzeme ile dokuz yüz sene önceden itibaren Selçuklu ve Osmanlı şifahanelerinde müzikle tedavi uygulanmıştır. Günümüzde modern tıbbın imkânları olan çeşitli laboratuar tetkikleriyle, bu eski bilgiler ve musiki makamlarıyla duygu ve organ ilişkileri doğrulanmıştır.
Genel olarak bu faaliyetleri yürüten ve eski müzikal repertuar, ritim ve enstrümanları temin edip yaşatan ve eğitimini veren Tümata (Türk Musikisini Araştırma ve Tanıtma) Grubu etnomüzikolog ve müzik terapist Yard. Doç. Dr. Rahmi Oruç Güvenç yönetiminde bu faaliyetleri dünyaya sunma ve uygulama gayreti içindedir. Ayrıca Almanya, İsviçre, Avusturya ve İspanya’da 1980 yılından bu yana bu konuda eğitim faaliyetleri devam etmektedir.
http://www.tumata.com/
https://www.youtube.com/watch?v=SethEOtOT6o
https://www.youtube.com/watch?v=wZCu6sukhec&list=PLxd2HEQjM1bMUoRZcSjZcy2NL5AI7BpQg

 

19.03.2016 CUMARTESİ 14:00 – 19:00

Astro/Psikolog Terapist HÜLYA NİDA

Sertifikalı EFT Eğitimi

Katılım ücreti: 300 TL

Ruhsal olarak gelişmek ve kendi gerçek ışığımızı yansıtmak, gerçek yaratıcılığımızı hareket e geçirmek, pozitif yüksek enerji ile olur. Pozitif yüksek enerjiyi oluşturabilmek için önce bizi negatif etkiliyen ve bilinçaltımızda depolanmış olan geçmiş yaşamlardan gelen negatif kayıtlar ile yüzleşmek ve bırakılması gerekenleri bırakmak onarılması gerekenleri onarmak gerekir. Bu negatif kayıtlar şimdiki yaşamın asıl amacını gerçekleştirmemizde zorluklar çıkartan en önemli etkenlerdir. Çözülmez ise bir sonraki yaşamımızı da etkileyecektir.
Biliyoruz ki aslında bizi bilinçaltımız yönlendiriyor.(Bu nedenle olumlamalar, mantralar, dini ibadetlerimizdeki zikir eylemleri bilinçaltına yönelik çalışmalardır)

Şifalanma ve şifalandırma yolunda herkes için , tam gün sürecek sertifikalı EFT ( Emotional Freedom Techniques) duygusal özgürleşme, eğitimimiz açılmıştır. Eğitim sonunda kendinizi ve çevrenizi bu teknik ile şifalandırma yapıyor olabileceksiniz.

Kayıt bilgisi gerekmektedir.

 

23.03.2016 ÇARŞAMBA 19:00 – 21:30

Astro/Psikolog Terapist HÜLYA NİDA

Anne ve Çocuk Dünyası, Çocuklarımızın Yeteneğinin Belirlenmesi ve Meslek Seçimi

Katılım ücreti: 50 TL

Burçlara göre çocuklarımıza nasıl yaklaşmalıyız, onlar için en uygun meslekler nelerdir gibi farklı konulara değinecek olan Hülya Nida beklide ayıracağınız 2 saat ile hayatlarınıza sağlıklı ve bilinçli yön vermenize vesile olacaktır.
Seminer sonunda çocuklarınızın bireysel astroloji haritasına baktırarak meslek seçimi ve yetenek tespiti yaptırma şansını da yakalayabilirsiniz.
Astroloji haritalarımıza bakarak yeteneklerimizi ve hayattaki misyonumuzun neler olduğunu keşfedebiliriz. Bu keşfi ne kadar erken yaşta yaparsak, o kadar başarılı olur ve yaşadığımız hayattan keyif alırız. Çocuklarımızı yeteneklerine uygun alanlara yönlendirerek ve sevdikleri işlerde çalışmalarına yardımcı olarak, onlara mutlu bir gelecek inşa edebilir ve hayattan doyum almalarını sağlayabiliriz.
Seminer Konu Başlıkları:
*Anne ve babanın çocuk için önemi ?
*Doğru bildiğimiz yanlışlar nelerdir?
*Burçlara göre çocuklarımıza nasıl yaklaşmalıyız?
*Onlar için en uygun meslekler nelerdir?
*Çocuğumuzun yeteneklerini ve misyonunu nasıl keşfederiz?

Kayıt bilgisi gerekmektedir: Anne Baba ve çocuk doğum bilgileri.

 

26.03.2016 CUMARTESİ 14:00 – 18:00

Asro/Psikolog  HÜLYA NİDA, Reiki Eğitmeni ve Tiyatrocu CEYDA YÜCESAN

Yanlış İnsanla Doğru İlişki Yaşama Takıntısı

Katılım ücreti: 50 TL

Mükemmel insan olun ama, mükemmel erkek ve kadın olmayın..

YALNIZLIĞA VEDA, BİZ olmaya MUTLU ve SAĞLIKLI ilişkiye merhaba.
Bu konuya birçok başlık düşündüm ama sonra dedim ki sorunun kendisi başlık olsun. Tüm canlıların ilişki kurma isteği doğum anında dünyaya gelir gelmez ağlayarak başlar. Sonra eline aldığı objeler, anneler, babalar, kardeşler, akrabalar, arkadaşlar genişler, durmaksızın büyür. Büyüdükçe sorunlar da çoğalır.  Çoğaldıkça biz kayboluruz… Kaybolan bizi bulmak için de yaşamımızı sürdürürüz. Hayatla ilişkimizin temeli çocuklukta atılır. Bu temel iyi ve sağlıklı atılmamışsa oluşmuş bina hiçbir şekilde sağlam olamaz, sallanır durur. Kendi temeli sağlam olmadığı ve bununda farkında olmadığı için sürekli kendini besleyecek, sağlamlaştıracak arayışları olur. Ee, hadi farkına vardı diyelim sağlam olmayan binanın üstüne yeni katı ne kadar sağlıklı kuracaktır… Karşı taraf tükenene kadar….
Tüm bunlarla yüzleşerek yeni bir BEN’e başlangıç dolayısıyla yeni bir yansımaya merhaba diyebileceksiniz. Neden sürekli problemli bir birliktelik yaşadığınızı ve neden hep aynı insanları hayatıma çekiyorum’a cevaplar bulacaksınız. İlişkilerde temel psikolojik davranışsal dinamikler, oyun, soru cevap, şifalanma, yeni kodlar. Birebir ilişki açılımları yapılacaktır. Katılım için ön çalışma yapılacağından rezervasyon gereklidir.

Hülya Nida 15 yıl profesyonel olarak evlilik danışmanlığı yapmıştır. Yaşanmışlıkları, kendine özel yaşam felsefesini yaratmış ve bunu herkese anlatmak şifalandırmak amaçlı Parıltı derneğini ve Ruhsal Dönüşüm Atölyesinin kurmuştur.

Ek alanı

Bilinçaltı ve Müzik! Derin Plan: Yrd. Doç. Dr. Rahmi Oruç Güvenç at TEDxReset at 2010 adlı YouTube videosunu önizle

Bilinçaltı ve Müzik! Derin Plan: Yrd. Doç. Dr. Rahmi Oruç Güvenç at TEDxReset at 2010

Oruç Güvenç and Tümata – La ilaha ill Allah adlı YouTube videosunu önizle

Oruç Güvenç and Tümata – La ilaha ill Allah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir