Mayıs Ayı Etkinlik Programı

Rezervasyon: 0532 069 76 12 / 0216 348 60 55 / ruhsaldonusumatolyesi@gmail.com

Adres: Caferağa Mah. Sakızgülü sok. Toronto apt 7/1 Kadıköy

Kayıt için lütfen arayınız.

WEB: www.ruhsaldonusumatolyesi.com

Katılım için rezervasyon gereklidir.

Bütün programlarımızı web sitemizden takip edebilirsiniz…

 

6 Mayıs Cumartesi saat 15.00-17.00 Esmaül Hüsna Yaşam Şifreleriniz

Astroloji de insanların doğduğu anda gökyüzünde oluşan gezegenlerin konumları hangi evde bulundukları aralarında yaptıkları açılar herkesin neden farklı yeteneklere sahip olduğunuda açıklamaktadır. Hepimizin parmak izlerimiz kadar özel bir yaşam amacımız ve yaşam tasarımımız vardır. Dünyaya gelirken aldığımız isimden, doğmayı seçtiğimiz güne kadar, astrolojik doğum haritamız ve doğum sayılarımız bize yaşam yolumuz hakkında temel mesajlar ve belirgin anahtarlar sunar.Doğum tarihimize ,burcumuza göre kendimize özel Esmaül Hüsnalarımız gezegen saatlerine göre zikredildiği zaman gökkubbe ile daha çok iletişim kuracak buda dünyevi düzlemde kendiniz için yaptığınız en yararlı ,farkındalık içeren çalışma olacaktır.Kendinize özel Esmaül Hüsnanın gücünü görürken ,istikameti hayatınızı dönüştürecektir.

Eğitmen Hülyanida Şahin

0532 069 76 12

13 Mayıs Cumartesi 15.00-17.00 Beden ve Mekân Temizliği, Bitkisel Arınma Tütsüleri

Mekân temizliği;

Yaşadığımız mekanlar, enerji alanlarımızdan gün boyu yayılan enerjiyi, duyguları emer. Bunu herkes hissedebilir, girdiğimiz bir binada birden rahatsız eden bir duygu kaplar içimizi bazen , bazen de içimizi bir hüzün kaplar.Bu durumda bu mekanları bir an önce terk etmek isteriz ve terk ettiğimiz an kendimizi iyi hissederiz. Yeni bir eve taşındığınızda ya da evinizde vefat etmiş bir kişinin ışığa kavuşamamış ruhunun orada olduğundan şüphe ediyorsanız, yaşadığınız evde hastalık ya da maddi krizler yaşadıysanız enerji ile bir mekan temizliğine ihtiyacınız var demektir. Enerji temizliği binlerce yıllık geçmişten günümüze uzanan mekân, nesne ve insanlarda yapılan bir çalışmadır. Amaç; bir ortamı arındırmak, hafifletmek, eski enerjileri temizlemek, dönüştürmek ve dengeyi tekrardan kurmaktır.. Mekânda yaşanmış olaylardan kalma yüklerin ve enerjinin akmadığı tıkanık, durağan noktaların bulunup açılması ile yaşam enerjisi doğru akmaya başlıyor.

Beden temizliği;

Vücudunuzun enerji merkezleri çakralar aracılığı ile evrensel yaşam enerjisi bedenimize dolar. Her bir çakra merkezine farklı bir enerji nüfuz eder.,çakraların tıkanması durumunda ise enerji bedene giremez ,fiziksel ve psikolojik sorunlar baş gösterir.

Çakralar Neden Tıkanır?

•Korku, •Zihinsel çatışmalar, •Kızgınlık, Endişe, Pişmanlık, Suçluluk, •Stres, Üzüntü, keder, •Kendimize söylediğiniz yalanlar, •Ergenlik çağında bastırılmış cinsel duygular, •Çocuklukta başlayan şefkat ve bedensel temas eksikliği, •Zamanından önce tuvalet eğitimi için zorlanmak, •Bebeğin annesinden süt emmemesi veya ihtiyacından az emmesi, •Psikolojik baskılar, •Affetmemeyi bilmemek, •Cinsel ilişkiden zevk alamamak, ayıplamak, suçlamak, •Bağımlılıklar (Madde, Anne, baba, çocuk, sevgili, eş v.b.)

Beden terapisti Gökhan Can ile saf bitkilerden hazırladığı tütsüleri ,işlevlerini ,nasıl kullanıldığını bu seminerimizde konuşacağız.

Eğitmen Gökhan Can

0532 069 76 12

20 Mayıs Cumartesi 15.00-17.00 Rüyalarımız bize ne anlatıyor?

Rüyalar aynı parmak izi gibi kişiye özeldir, bize ruhumuzdan gelen mesajları ileten en saf kaynaktır. Rüyaların doğru yorumlanması çok önemlidir çünkü bize hayatımızın her alanı için bilgi verirler ve çözüm yolunu gösterirler.

Tekrar eden bazı deneyimlere çözüm bulma noktasında da rüya yorumu büyük önem arzeder, sadece rüyayı görmek bile bizi şifalandırır. Ancak rüyalarımızı yorumlayıp onların rehberliğinden faydalandığımızda, bazı eylem planları ile yorumu hayata geçirdiğimizde yaşamımızı değiştirecek eşzamanlılıklar ve mucizeler kaçınılmaz olacaktır.

Rüyalarımızın rehberliğine güvenmek içimizdeki Öz’ümüze güvenmektir. Rüyalar; hayatın kendisi gibi bize sunulan bir armağandır. Yorumlanmamış her rüya mesaj kutusunda biriken mailler gibidir. Onları açıp okumalıyız ki mesajını alalım. Öz’ümüze yaptığımız bu yolculukta okunmamış mesaj,yorumlanmamış rüya kalmasın.

Eğitmen Zehra Saygılı

0532 069 76 12

27 Mayıs Cumartesi 15.00-17.00 Tantra-Cinsellik ve Ruhsallık Arasındaki İlişki

İnsanoğlu binlerce yıldır varoluşsal gerçeğini arar durur da pek azı bu gerçeğin cinselliğin içinde bulunduğunu idrak eder. Arayıştaki “Ben Kimim?” “Nereden geliyorum?” ve “Nereye Gidiyorum?” temel niteliğindeki sorular ve cevapların cinselliğin içinde şifrelenmiş olduğunu biliyor olsaydık nasıl hisseder ve nasıl davranırdık? Cinsellikle ilgili bildiğimizi sandığımız şeyler gerçeğin ne kadar kendisi? Ya da bildiğimiz en basit gerçekler (üreme amaçlı cinsellik gibi) kozmik evrenin tüm sırlarını içinde barındırıyor olabilir mi?

Yaradılışın tüm bilgisi bedenimizin hazza en açık, en gizemli ve aynı zamanda kendimizden en uzak tuttuğumuz bir bölgesinde gizleniyor olsaydı onu keşfetmek için ne kadar cesaretimiz olurdu? Kendini arayış bir hakikat arayışıdır. Hakikati bulmak için önce kendini hatırlamalısın. İhtiyacın olan tek şey ise; tüm farkındalığını Enerjinin Cinsel Hareketine getirmektir. Orgazm tadında bir yaşam için; cinselliğin doğasında var olan gücü anlamak ve bu gücü nasıl kazanacağını öğrenmek gerekmektedir. Bu yolla yüksek bilinçlilik durumuna erişmek mümkündür. Zorluklara ve acılara kodlanmış hafıza sistemimizi değiştirecek mucize, evrensel enerjinin cinsel ifadesinde saklıdır. Tantra insana bunun yol ve yöntemlerini sunar.

Eğitmen : Meryem Suna

0532 069 76 12

Not:Kurumumuzda yapılan seminer  ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir.Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir