Haziran Ayı Etkinliklerimiz

Rezervasyon: 0532 069 76 12 / 0216 348 60 55 / ruhsaldonusumatolyesi@gmail.com

Adres: Caferağa Mah. Sakızgülü sok. Toronto apt 7/1 Kadıköy

Kayıt için lütfen arayınız.

WEB: www.ruhsaldonusumatolyesi.com

Katılım için rezervasyon gereklidir.

Bütün programlarımızı web sitemizden takip edebilirsiniz…

 

3 Haziran Cumartesi15.00-17.00  Cenk Güçbilmez-Çakra Sesleri ile Şifalanma

ÇAKRA SESLERİ İLE ŞİFALANMA

Ses, insan kulağı ile duyduğumuz – duymadığımız titreşimlerin, frekansların tümüdür. Herşey sestir, titreşimdir ve ses her yerdedir. Evrende herşeyin kendine has titreşimi frekansı vardır. Ses Evrenin temelidir.

İnsan vücudu titreşimler bütünüdür. Bu titreşimler uyum içinde olduğu sürece evrenle kendimizi bir bütün olarak hissederiz. Titreşimlerdeki uyumsuzluk bize bedensel, zihinsel, ruhsal uyumsuzluk olarak geri döner. Vücudumuz bir orkestra gibidir ve sesin gücü ile bedenimizi ruhumuzu akord edebilir, uyumlu hale getirebiliriz

Modern zamanın insanı hayat oyunu içinde kaybolmuş, özünden ayrılmış, hayat amacını bulamadan yaşamakta ve türlü bedensel, zihinsel, ruhsal sorunları ile boğuşup durmaktadır
Çakra Sesleri yani kendi sesimiz, titreşimimiz en etkili iyileştirici güçlerden biridir. Kendi sesimizi kullanarak, bedensel, zihinsel, ruhsal uyumsuzlukları giderebilir, farkındalığımızı artırabiliriz
Çakra sesleri farkındalık yolumuzda en büyük araçlardan biridir.. Sesin yardımı ile bilinç farkındalığımızı geliştirebilir, değişebiliriz ve varoluş yolumuza, amacımıza uyumlanabiliriz.Uygulama esnasında yere oturulacağı için yanınızda mat yada yastık getirilmesi rica olunur.
Eğitmen Cenk Güçbilmez 0532 069 76 12

10 Haziran Cumartesi 12.00-18.00 Neval Erçetingöz –Ruh ve Beden Temizliği  Çalışması

Bireysel olarak yaşanan pek çok zorlanma ve problemin kökenleri aile sistemindeki düzensizliklerden kaynaklanmaktadır. Bu nedenle aile sistemi üzerinde bir bütün olarak çalışmak elzemdir. İçinde herhangi türden bir ilişki barındıran nerdeyse her durumda bu teknikle ilerlemek ve anlayış sahibi olmak mümkündür. Aile çalışmaları  birçok fiziksel ya da ruhsal sıkıntının altında yatan sebepleri bulmak ve şifalandırmak için kullandığımız, kişilerin problemlerinin minimum düzeyde dile getirildiği ama daha çok içinden geldiği aile sistemine ve köklere bakılan bir ruhsal-enerjetik çalışmadır. Aile çalışmaları  varoluşumuzu anlamlandıran en derin kökler üzerinde çalışır, bize ait olan gizli bağlar ve bilinçaltı anlaşmaları ortaya çıkarır ve şifalanmaya alan açar..

Eğitmen Neval Erçetingöz 0532 069 76 12

12-13 Haziran Pazartesi-Salı 14.00-19.00 Kuantum Terapi

Kuantum Terapi mevcut hatlarda ayarlama yaparak,aktive ettiği evren-insan bütünleşmesi yanında yeni oluşturduğu enerji hatlarıyla enerji,lumina ışık,ve bilginin alış verişine olanak tanır.
Kuantum sistemi ile yeniden ayarlanan DNA kodları hücreler,organlar ve kemikler asıl sonsuz kaynakla iletişime geçer ve evrendeki hatları bedendeki hatlara uyumlar.Liflerle yeniden birleşime geçer ve şifaya döner..
Kemoterapinin yan etkilerinden şifalanma
Aura Güçlendirme
DNA aktivasyonu ile kanser ve tümörden şifalanma
Siyatik ağrılarından fibromiyalji,akilozan spondilit,romatoid artrit ağrılarından şifalanma
Atalardan size miras kalan negatif enerjilerden arınma
Geçmiş yaşam şifalanma
Ailenizin ve sizin ilişkiniz üzerindeki karabulutlardan şifalanma
Çakra analizi ve çakralarda ki blokajları temizlemek
Açıklanamayan derin üzüntü,utanç,kızgınlık,suçluluk duygusundan arınma
Eğitmen Senem Ebru Özdemir
0532 069 76 12

17 Haziran Cumartesi 15.00-17.00 Agni Waterfall Müzikle Meditasyon

Biz, Elena, Evgeniy ve Akira Agni Waterfall adında gezgin grubuyuz. Ana fikrimiz müzik, resim, dans gibi sanatlar yoluyla uzayın temizlenmesidir. Kutsal bir yere yaptığımız yolculuk sırasında müzikle meditasyonu bulduk. Görüntü şöyleydi : İnsanlar gözleri kapalı yere uzanmış haldeyken sesleri dinliyorlardı. Biz bu meditasyonu daha bireysel olarak yapmaya karar verdik. Böylece “ Ses masajı” adıyla gündeme geldik. Bu, ses titreşimleri yardımıyla kendi içinize bir yolculuk olacaktır. Bu titreşimler ruhunuzu ve bedeninizi rahatlatan bir ses alanı oluştururlar. Bu ne anlama gelir? Bazı insanlar derin bir uykuya dalabilirler. Bazıları da ağrıların vücutlarını terkettiğini hissedebilirler. Kilitler ve blokajlar da yokolur. Ses masajı beden için farklı etkiler oluşturan çeşitli titreşimlerin bileşiğidir. Örneğin, zillerin ve Tibet çanaklarının sesi, zayıf bedenleri parazitlerden temizleyen yüksek titreşimlerdir, didgeridoo sesi Dünya gezegeninin temel formdaki sesidir ve bedeninizi bu harmonik titreşime uyumlu hale getirir. Biz bu ses masajını çeşitli alanlarda uyguluyoruz: evlerimiz, şifa merkezleri, ayrıca mekanlarınızda bireysel seanslara da gelebiliriz. Şimdi de Ruhsal Dönüşüm Atölyesinde ’de birlikte olacağız.

0532 069 76 12

24 Haziran Cumartesi 15.00-17.00  Yanlış Ebeveynlikle Doğru Çocuk Yetiştirme Performatif Workshop

Yanlış ebeveynlik,doğru çocuk…
Dünyaya gelen tüm insanlar başarı odağı ile gelirler,başarısız olmayı öğrenirler.Bu ebeveyn olunca katlanarak devam eder.Kendimizden var ettiğimiz hayata dair hiç bir tecrübesi olmayan canlı artık bizim elimizde şekil bulacaktır.Bu çok heyecan verici bir şey olmanın yanında büyük sorumluklarıda beraberinde getirir.Ve başarıya bir proje gibi çocuğumuzun üstünde gizliden gizliye odaklanırız.
Günümüzde ilişkilerin artık kurulamadığı,evlilik kurumunun getirisinin ağır geldiği,boşanmaların evlilikten daha hızlı aktığı bir toplumda çocuk yetiştirmek ….Kulağa hiç hoş gelmiyor.
Kadınlar genelde annelerini anne olunca anlar,o zamana kadar bir çocuk yetiştirmenin ,anne olmanın ne demek oldupunu anlayamazlar.Erkekler ise hep anlamamaya devam eder:) Eşitsizlik burada başlıyor.Anne anlayışlı,baba ne anneyi ne çocuğu anlayabiliyor,çocuk ikisinide anlayamıyor.Tüm bu anlaşmazlığın içinde çocuk kayboluyor.
Neden çocuğum bu kadar öfkeli?
Neden çocuğuma söz geçiremiyorum?
Neden çocuğumla iletişim kuramıyorum?
Neden çocuğum okula gitmek istemiyor?
Neden çocuğum başarız?
Doğru bildiğiniz yanlışlar,yanlış bildiğiniz doğrular?
Bu sorulara ve daha bir çoğuna yaşayarak cevap ve çözüm bulmak istermisiniz?
Seminer sadece sunum olarak değil,tiyatrosal gösteri ile örneklenerek gerçekleşecektir.
Eğitmenler Hülyanida Şahin-Ceyda Yücesan
0532 069 76 12

 

Hayırlı  Bayramlar Dileriz..

 

Not: Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis ve tedavi uygulanmamaktadır.Sayfamızda bulunan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz.Her türlü hastalık ve seyir eden tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışın.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir