Yeni Ay ve Burçlar

Yeni Ay

Uyum ve denge arayışının çok ama bunu ifade etmekte zorlandığınız bir hafta.Hastalıkları,çalışmayı abartma,iç dünya ile dışarıda olanlar arasında uyumsuzluk hissi yoğun olan bir süreç bizleri bekliyor.

En çok başakları etkileyecek olan bu yeni ay içe dönük,titiz,risk ve potansiyelden faydalanma zamanı.Ektiğinin karşılığını alma,hem sonbahar hem başak burcunda yeni ay melankolik bir hafta olacak.Bol egzersiz,spor,yazı yazma ve beslenmeye dikkat edelim.

Koç (6.ev)

Çalışma ve iş yoğunluğu artıyor,ilişki ve aşk hayatında ne istediğini anlatması,ifade etmesi gerekli,karşı taraftan anlaşılmayı beklemesin.Yeni başlangıçlar  çalışma hayatında önemli olacak,karın,kalın bağırsak,kolit,karındaki tüm hastalıklara dikkat….

Boğa (5 ev)

Aşk ve ilişki hayatında en şanslı burçlardan.Şans ve talih oyunlarında fırsat,ayakları yere sağlam basan boğaların biraz kafası karışık.Eski ,yeni sevgililer arasında kalma durumu,sanat ve yaratıcı işler ile uğraşabilirsiniz.Böbrek sistemine dikkat…

İkizler(4 ev)

Ev işleri,taşınma,tadilat,tamirat için doğru zaman.Evde süreki birilerine bakma ve sorumluluğunu taşıma,verdiği kararların arkasında duramama dönemi,üzüntü ve geçmişte kim üzdüyse onlara takılıp kalacak olan ikizler de bastırılan öfke durumları doğabilir.

Yengeç (3 ev)

Seyahat ve bol iletişim,gündem fikirsel tartışmalar yaşayabilirler.Akraba ilişkilerine dikkat.Maddi kazanç fırsatları ,ilişkiler,şans dolu olduğu bir dönem.İş girişimleri destekleyici bir hafta..

Aslan (2 ev)

Maddi kazançlar,kendine güvenme ön planda.Ödeme tablonuz biraz hareketli,gereksiz harcamalara dikkat.Sürpriz aşklar olabilir,yolculuklar  ve sık seyahat edebilecekleri bir dönem.

Başak (1 ev)

Bu ay ışığınız boldu ,zihinsel olarak yoğun olduğunuz bir döneme giriyorsunuz bu yüzden bedeninizi çalıştırmalısınız.Bu hafta geçmiş ile ilgili bir konu netlik kazanacak,bir yıl boyunca başlatacağınız her iş büyümeye uygun önemli olan karar vermek.

 

Rüyalar,seyahatler,hayat felsefenizi belirlemeniz gereken bir dönem.Öğrenim hayatını düzenlemek,mahkeme ve takip edilen işlerde sürpriz kararlar olabilir.

Kova (8 ev)

Başkalarından gelen gelirler gündemde,korkuların sizi nasıl ele geçirdiğini tahlil etmekte fayda  var,düşünce yoğunluğu aktif,aşk ve ilişki hayatınızda sürpriz tanışmalar olabilir,bu hafta uzun zamandır beklediğiniz,emek verdiğiniz her şey geri dönecek,maddi konulara ,harcamalara dikkat…

Balık (7 ev)

İlişkiler,ortaklıklar ve kurduğunuz iletişime dikkat edin.Enerji yoğunluğu,agresiflik yaratabilir.Bu hafta ilişkiler de önemli gelişmeler olabilir tamam yada devam kararı gibi…

Terazi(12 ev)

Kendi içinize dönük,dinlenmiş bir aydan sonra bu hafta hareketlilik başlıyor.Yenilikler gündemde,sakin kalın.Beklenmedik gelişmeler olabilir özellikle ilişkilerde.Alışkanlıkları geride bırakmak yada takıldığın konuları halletmiş olduğun bir dönem.Yediklerinize dikkat….

Akrep(11 ev)

Sosyal olduğunuz arkadaş ortamlarında eleştirisel konuşmalara dikkat edin.İş hayatınızda sürpriz projeler olabilir,yeni insanlar tanıyabilir,yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.Kendinizi yenilemek için doğru hafta…

Yay (10 ev)

İş ve kariyer için doğru zaman dilimi,fikirsel tartışmalara girmeyin,kullandığınız sözcüklere dikkat.Sürpriz yolculuklar ve tanışmalar olabilir,yeni iş teklifi yada terfi alabilirsiniz veya yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir