Ekim Ayı Etkinlik Programı

Rezervasyon: 0532 069 76 12 / 0216 348 60 55 / ruhsaldonusumatolyesi@gmail.com

Adres: Caferağa Mah. Sakızgülü sok. Toronto apt 7/1 Kadıköy

Kayıt için lütfen arayınız.

WEB: www.ruhsaldonusumatolyesi.com

Katılım için rezervasyon gereklidir.

Bütün programlarımızı web sitemizden takip edebilirsiniz…

 

logo

 

7 Ekim Cumartesi 15.00-17.00 İlişki Burç Uyumu

Astroloji iyi takip edildiğinde aşk ve ilişkilerinizde,doğru eş seçmede,var olan ilişkinizi gözlemlemede,hayatınıza doğru kişiyi almak da en büyük yardımcılarınızdandır.Sizi yönlendirir,değiştirir,dönüştürür.

Eğer hayatınızda biri yoksa doğru kişiyi hayatınıza almaya ,eğer bir ilişki içindeyseniz o kişinin size uygun olup olmadığına,eğer evli iseniz eşiniz ile uyum,duygusal yakınlaşma,birbirinizi tanıma kısmında sizi yönlendirir.

Bu sadece özel ilişkilerde değil,beraber ortak iş yapma konusunda da doğru adım atmanıza yardımcı olur.

Eğitmen Hülyanida Şahin

0532 069 76 12

14 Ekim Cumartesi 15.00-17.00 Beden Mekan Temizliği Arınma Tütsüleri

Mekân temizliği;
Yaşadığımız mekanlar, enerji alanlarımızdan gün boyu yayılan enerjiyi, duyguları emer. Bunu herkes hissedebilir, girdiğimiz bir binada birden rahatsız eden bir duygu kaplar içimizi bazen , bazen de içimizi bir hüzün kaplar.Bu durumda bu mekanları bir an önce terk etmek isteriz ve terk ettiğimiz an kendimizi iyi hissederiz. Yeni bir eve taşındığınızda ya da evinizde vefat etmiş bir kişinin ışığa kavuşamamış ruhunun orada olduğundan şüphe ediyorsanız, yaşadığınız evde hastalık ya da maddi krizler yaşadıysanız enerji ile bir mekan temizliğine ihtiyacınız var demektir. Enerji temizliği binlerce yıllık geçmişten günümüze uzanan mekân, nesne ve insanlarda yapılan bir çalışmadır. Amaç; bir ortamı arındırmak, hafifletmek, eski enerjileri temizlemek, dönüştürmek ve dengeyi tekrardan kurmaktır.. Mekânda yaşanmış olaylardan kalma yüklerin ve enerjinin akmadığı tıkanık, durağan noktaların bulunup açılması ile yaşam enerjisi doğru akmaya başlıyor.
Beden temizliği;
Vücudunuzun enerji merkezleri çakralar aracılığı ile evrensel yaşam enerjisi bedenimize dolar. Her bir çakra merkezine farklı bir enerji nüfuz eder.,çakraların tıkanması durumunda ise enerji bedene giremez ,fiziksel ve psikolojik sorunlar baş gösterir.
Çakralar Neden Tıkanır?
•Korku,
•Zihinsel çatışmalar,
•Kızgınlık, Endişe, Pişmanlık, Suçluluk,
•Stres, Üzüntü, keder,
•Kendimize söylediğiniz yalanlar,
•Ergenlik çağında bastırılmış cinsel duygular,
•Çocuklukta başlayan şefkat ve bedensel temas eksikliği,
•Zamanından önce tuvalet eğitimi için zorlanmak,
•Bebeğin annesinden süt emmemesi veya ihtiyacından az emmesi,
•Psikolojik baskılar,
•Affetmemeyi bilmemek,
•Cinsel ilişkiden zevk alamamak, ayıplamak, suçlamak,
•Bağımlılıklar (Madde, Anne, baba, çocuk, sevgili, eş v.b.)
Beden terapisti Gökhan Can ile saf bitkilerden hazırladığı tütsüleri ,işlevlerini ,nasıl kullanıldığını bu seminerimizde konuşacağız.Her katılımcıya bir tütsü hediye edilecektir.
Eğitmen Gökhan Can
0532 069 76 12

19 Ekim Perşembe 19.00-21.OO Ah Zavallı Erkekler Kitap İmza günü –Kokteyl

Kitapta gün,ay,yıl değil,bir ömür var.

Sevgi yoktan var edilebilir,var olanı yakıp yıkabilir. Çok masum yada çok tehlikeli,çok aydınlık yada çok karanlık,çok sevimli yada çok itici,çok sığ yada çok derin olabilir.İşte her şekle giren bu ışık topuna anne denir.Bu kitap sevgide sınır tanımayan annelere ithaf edilmiştir.

Perşembe akşamı kitabımızın tanıtımı,sohbetler,basın mensupları ve siz değerli dostlarla birlikte olmak, keyifli bir akşam geçirmek için bekliyoruz.

Hülyanida Şahin

21 Ekim Cumartesi 15.00-17.00  Rüyalarımızın Mesajları

Rüyalar aynı parmak izi gibi kişiye özeldir, bize ruhumuzdan gelen mesajları ileten en saf kaynaktır. Rüyaların doğru yorumlanması çok önemlidir çünkü bize hayatımızın her alanı için bilgi verirler ve çözüm yolunu gösterirler.
Tekrar eden bazı deneyimlere çözüm bulma noktasında da rüya yorumu büyük önem arzeder, sadece rüyayı görmek bile bizi şifalandırır. Ancak rüyalarımızı yorumlayıp onların rehberliğinden faydalandığımızda, bazı eylem planları ile yorumu hayata geçirdiğimizde yaşamımızı değiştirecek eşzamanlılıklar ve mucizeler kaçınılmaz olacaktır.
Rüyalarımızın rehberliğine güvenmek içimizdeki Öz’ümüze güvenmektir. Rüyalar; hayatın kendisi gibi bize sunulan bir armağandır. Yorumlanmamış her rüya mesaj kutusunda biriken mailler gibidir. Onları açıp okumalıyız ki mesajını alalım. Öz’ümüze yaptığımız bu yolculukta okunmamış mesaj,yorumlanmamış rüya kalmasın.

Eğitmen Zehra Saygılı
0532 069 76 12

28 Ekim Cumartesi 15.00-17.00 Büyümenin Mutfağı Atölyesi

Sadece erkeklere özel olan bu atölyemizde hafta içi 3 saat  ve hafta sonu 3 saat olmak üzere ayda 24 saatten toplam iki ay 48 saatlik bir atölyedir.Kişinin içinde bulunduğu durumu değerlendirip,çeşitli testler ,bireysel seanslar ve uzman kişiler yöntemiylen  değerlendirmesi üzerine yapılan atölyedir.

Dört eğitmenin olduğu atölyemize katılım için  0532 069 76 12

Eğitmenler

Astro-Terapist  Hülyanida Şahin

İnovasyon uzmanı-Öğretim Üyesi  Salih Keskin

Öğretim Üyesi Sibel Yılmaz Yıldızbaş

Yrd.Doç.Dr. Pelin Vardarlıer

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir