5 Ekim Dolunay ve Burçlar

Koç

Daha tasarruflu olmaya çalışın,özel ilişki,evlilik ,uzun vadeli sürecek yeni insanlarla tanışma ,yeni ortamlara girme durumu olabilir.5 Ekim de görünürlük ve popülerlik artacak,İlişkilerde önemli gelişmeler olabilir,ince eleyip sık dokuyabilirsiniz.Enerjiniz yüksek,bol spor yapın.

Boğa

Sağlığına özen gösterin,kontrollerinizi aksatmayın,düzenli yaşamaya dikkat edin.Bu dönemde kendi halinizde kalıp düşünme ve geçmiş olaylara daha çok takılabilirsiniz.Yeteneklerinize güvenin.

İkizler

Eğlence,aşk alanları daha çok vurgulu,sosyal etkinliklerinizin aktif olacağı bir dönem,yeni ortamlara girebilir,yeni insanlar tanıyabilir,hayallerinizin peşinde koşabilirsiniz.Aşk hayatınızda yeni başlangıçlar olabilir.

Yengeç

Aile ile birlikte evde daha çok zaman geçirme dönemi,dinlenmeye daha çok zaman ayırın.Detaylarda takılı kalabilirsiniz,iç huzurunuza özen gösterme zamanı.Ben yerine biz diyebilmelisiniz.Kendinize güvenin.

Aslan

Bu dönemde yolculuklar,seyahatler olabilir.Akraba ilişkilerine dikkat edin,iletişiminiz çok hareketli .5 Ekim de rüyalar,İlahi tarafınız çok güçlü mesajlar alabilir,hukuki konularda çözüme ulaşabileceğiniz zaman dilimine giriyorsunuz.

Başak

Maddi konularda alma verme durumlarınızı gözden geçirin.Ödeme,alacak,tahsis konularında sorunlar oluşabilir dikkat…İmaj ve tarz değişikliğine gidebilirsiniz.Geçmişte iz bırakan konulara takılı kalabilirsiniz.

Terazi

Işığınız ve yetenekleriniz dikkat çekici,yeni başlangıçlar olabilir.İlişkiler de önemli bir zaman dilimine giriyorsunuz,kendi ihtiyacınız la karşı tarafın ihtiyacını ayırt edin.Zaman zaman yerine getirmediğin sorumluluklar için üzülmeyi bırak.

Akrep

Bir süredir hayatınız da olan konunun tekrardan gündem olması durumu söz konusu bunun için karar alabilirsiniz.Her ne işle mücadele ediyorsanız nihai karara erecektir.Sağlık için bitişlerin olduğu bir dönem her ne rahatsızlığınız varsa bitiş döneminde,kilo vermek için karar vermek,niyet etmeye uygun bir zamandasınız.

Yay

Sosyal ilişkilerinizin kuvvetli olacağı bir zaman,arkadaşlıklar,dostluklar kurabilirsiniz.Aşk hayatınızda gözle görülür netleşme dönemindesiniz,aktivitelerinizin yoğun olacağı bir zaman,Aşk ve iş hayatınız da denge kurmayı ve karar vermeyi gerektiren bir dönemdesiniz.

Oğlak

İş hayatınız da parlak bir döneme giriyorsunuz,kariyer yapabilir,ünvan alabilirsiniz,yeni iş bağlantılarınız olabilir.Taşınma durumu olabilir,yolculuklar ve seyahatler yapabilir,yeni yollar keşfedebilirsiniz.Yaşam alanı değişikliğiniz ön planda.

Kova

Yolculuklar yapabilir,yurt dışına gidebilirsiniz.Eğitim alanında kişisel gelişim konularında ilgili olabilirsiniz.İlişkiler de detay önemli,fikirlerinizle daha çok gündem de olacağınız bir dönemdesiniz.

Balık

Maddi tablonuz da netleşme söz konusu olacak.Finansal yeni kararlar alabilirsiniz,ev,araba satıp yada alabilirsiniz.Odağınız iş,eş,ortaklıklar,vergi,miras,yatırım gibi konular da olacak,maddi çözümlerin yanında ödün vermek gerebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir