Kasım Ayı Etkinlikler

4 Kasım Cumartesi 15.00-17.00 Murat Pınar Özdemir -Yaşam Yolu Öğretileri-Ruhsal Motivasyon

Ruhsal Motivasyon
Müzik ve meditasyon uygulamalı olacak.
Yaşamsal Sorunlarınıza,
yeni bir paradigma ile bakmanızı sağlayacak .

Yaşam Yolunuzun Çıkmaz Sokaklarındaki ışığı seçebilmek
Sigara, Kilo, Duygusal açlık, Öfke, Güvensizlik, Bağlanma ve güven sorunları, Sebepsiz arayışlar, Kendini bırakamamak, her şeyin tersine dönmesi gibi konuları tek tek işleyip nedenlerine inip çözüm arayacağız.

0532 069 76 12

 

7 Kasım Salı 21.00 Erim’le Işık’lı Geceler Konser

7 Kasım Salı saat 20.00 den itibaren ” Erim’ le ışıklı geceler ” ilk kez Gitar Life Cafe / Kadıköy de !!
Nostalji sarkilar Erol Evgin, Ferdi Ozbegen, Sezen Aksu, Ajda Pekkan ve sürpriz düetler ile Türk Sanat Müziği nağmeleri eşliğinde ; bir yandan kulağınızın pası silinirken,bir yandan da içkinizi keyifle yudumlayacağınız,hoş bir zaman geçireceğiniz ,aralarda Sevgili Erim Ergün’den şiirler olacağı geceye katılım için rezervasyon
0532 069 76 12
Klavyede Erim Ergün’ün çocukluk arkadaşı usta müzisyen Biga’ lı Taner Ayaz olacak.

10-11-12 Kasım Cuma-Cumartesi-Pazar 14.00-17.00 Saba Deniz Uzun –ThetaHealing

THETAHEALING, Vianna Stibal’ın  iyileşemem denen kanser rahatsızlığını iyileştirip, binlerce insanı sağlığına kavuşmasına destek vermesi ile ortaya çıkmıştır. Daha sonra Vianna Stibal, Yüce Yaratıcı ile herkesin bağlantıda bağlantıda olduğunu ve herkesin kendi şifası için çok şey yapabileceğini anlatmak için, THETAHEALING yöntemini metodlaştırmıştır ve tüm Dünya’ya yayılmıştır.

Yaşadığımız hayat ve içinde bulunduğumuz tüm durumlar, duygu ve düşüncelerimizden ibarettir. İnsan var olduğu günden beri milyonlarca deneyim yaşamıştır. Tüm deneyimlerinden pozitif ve negatif çıkarımlarda bulunmuştur. Benzer deneyimler karşısına çıktığında, deneyim ayni sonucu vermeyecek olsa da, kişi eski hikayesini, diğer deneyimlerine de projekte etmiştir. Kısaca çekirdek inançlarımız ve duygularımız ne ise, bunları hayatımıza çeker ve yaşarız. Bilinçaltımız, negatif ve pozitifi ayırt edemez, ve yaşadığımız her duyguyu gerçeklik olarak hayatımıza çeker .

Bazı deneyimleri hiç yaşamasak bile, bilmeden atalarımızın bilgilerini ve yüklerini taşıyoruzdur. THETAHEALING tekniği, geçmiş deneyimlerimizin bizde yarattığı olumsuz durumları, engelleri, blokajları hızlıca tekrar yapılandırır. Kendi istediğimiz hayatı kurabilmemize yardımcı olur.

THETAHEALING uygulayıcıları, kişilerin ruhsal, zihinsel, bedensel, duygusal dengesi ve sağlığı için farklı pencereler açabilir. Hayallerinizdeki kaliteli ve mutlu hayatı yaşayabilmeniz için size destek sunabilir.

Hatırlayalım ki HİÇBİR ŞEY KESİN DEĞİLKEN HER ŞEY MÜMKÜNDÜR.

THETA HEALİNG EĞİTİM BAŞLIKLARI

THETAHEALING Tekniği Nedir?

THETAHEALING Meditasyonu

DNA’nın 12 iplik aktivasyonu

Yaratıcının Koşulsuz Sevgi Enerjisi ile Bağlantı

Geçmiş ve Ruhsal İnanç Kalıplarını ortaya çıkarıp, değiştirilmesini öğrenmek.

Seratonin ve Adrenalin dengelenmesi

Ruh Eşleri

Ağır Metal ve Radyasyon Temizliği

Kararsız Ruhlar, Psişik saldırılar

Yaradanın Yasaları Çalışmaları

Thetahealing Uygulayıcısı Olma

 

 

 

11-12 Kasım Cumartesi-Pazar 15.00-17.00 İsmail Uzun-Titreşim Tıbbı-Homeopati

TİTREŞİM TIBBI

Evrende gördüğümüz her şey enerjiden oluşur. Her maddenin kendine ait manyetik titreşimleri vardır. Vücudun kendisinden alınan elektromanyetik titreşim bilgisinin yine kendisi için kullanılmasına dayanır. Cihaz vücudun yaydığı dalgalardan sağlıklı olanlarla sağlıksız olanları ayırır. Sağlıklı olanlar güçlendirilip vücuda geri gönderilirken sağlıksız olanlar invert edilip (yani ters çevrilip) geri yollanır.

Biorezonans neden etkili?

Doğallıktan uzak yaşam tarzlarımız ve beslenmemiz nedeniyle vücutta depolanan toksik maddeler, ağır metaller, teknolojik gelişmeler sonrası hepimizi etkileyen cep telefonu, wi-fi gibi elektromanyetik yükler, allerjenler, mikroplar vs.. normalde bulunması gereken sağlıklı sinyal kalıbını değiştirir ve bozarlar.  Böylece hem hücrelerimiz arasındaki iletişim bozulur hem de bağışıklık sistemimiz aşırı yüklenir. İletişimin bozulması organların düzenli çalışamamasına, bağışıklık sistemimizin aşırı yüklenmesi ise vücudun gerektiğinde kendini yeterince savunamamasına neden olur. Bu da kronik hastalıkların kapımızı çalması demektir. Biorezonans tedavisi ile hücreler arası iletişim yeniden sağlanır, detoks organları güçlendirilir ve bağışıklık sisteminin yükü azaltılır. Bağırsak ikinci beyindir. Mutluluk hormonu olarak bilinen serotonin ( mutluluk hormonu) %95 bağırsaklarda % 5 i beyinde yapılıyor . Cihazda bağırsak sistemimize bakılarak bağırsaklarımızda problem varsa  yada sağlıklı olan kişilerde bile vücudun temizlenmesini toksinlerden arınmasını uyarılmasını ve ruhsal dengede kalması için kullanılabiliyor. Enerji bedenimizdeki Çakralar tamamen ya da kısmen tıkanabiliyor. çalışmadıkları için vücutta çeşitli hastalıklar meydana gelebiliyor. Cihazla enerji bedenimizdeki çakralara bakılıp hem fiziksel sorunlar hem de ruhsal problemler üzerinde  çalışma yapılarak  bir çok ruhsal ve fiziksel  amaçlı takviyelerle birlikte iyileşme gösteriyor.

 

Homeopati

Benzer benzeri ile kişiye uygulanan bir yöntemdir kişiyi bir bütün olarak ele alır. Homeopati özünde bir enerji uygulamasıdır. Bedene ihtiyacı olduğu türde enerji yükleyerek kişinin iyileşmesine destek verir. Kişinin sözel hikayesine başvurularak şikayetlerine göre benzer belirtileri ortaya çıkaran doğal ürün ile yapılan bir uygulamadır. Vücudun kendini doğal olarak iyileştirmesine destek vererek homeopati bebekler, çocuklar, hamileler tarafından da güvenle kullanılır

 

15 Kasım Çarşamba 19.00-21.00 Hülyanida Şahin-Kadınlığın kurtuluşu,erkekliğin kurtuluşunda saklıdır.

“Kadınlığın kurtuluşu, Erkekliğin kurtuluşunda saklı” mottosu olan kitabın interaktif sohbeti.

Neden ilişki kuramıyor ve olanı tüketiyoruz!

Evlilikler neden bu kadar çok aldatma ve boşanma ile sonuçlanıyor?

Aşk mı sevgimi?

Kadın nedir?

Ebeveynler hayatımızda ne kadar etkili?

Çiftler arasındaki sorumlar?

Astroloji ilişkilere ışık tutabilir mi?

Ah zavallı erkekler kim?

Erkek ve kadının gizli kahramanı kim?

Kahramanımız en büyük tehlikemiz mi?

Tehlikeleri nasıl fark edip nasıl kurtaracağız.?

 

17 Kasım Cuma 19.00-21.00 Hülyanida Şahin Ah Zavallı Erkekler Kitap Semineri-Kahuna İçsel Dönüşüm Merkezi /Ankara

Kitap semineri Ahh! Zavallı Erkekler

 

“Kadınlığın kurtuluşu, Erkekliğin kurtuluşunda saklı” mottosu olan kitabın interaktif sohbeti.

 

Neden ilişki kuramıyor ve olanı tüketiyoruz!

Evlilikler neden bu kadar çok aldatma ve boşanma ile sonuçlanıyor?

Aşk mı sevgimi?

Kadın nedir?

Ebeveynler hayatımızda ne kadar etkili?

Çiftler arasındaki sorumlar?

Astroloji ilişkilere ışık tutabilir mi?

Ah zavallı erkekler kim?

Erkek ve kadının gizli kahramanı kim?

Kahramanımız en büyük tehlikemiz mi?

Tehlikeleri nasıl fark edip nasıl kurtaracağız.?
18 Kasım Cumartesi 15.00-17.00 Hülyanida Şahin&Ceyda Yücesan-Yanlış Ebeveynlikle Doğru Çocuk Yetiştirme Workshop-Kahuna İçsel Dönüşüm Merkezi/Ankara

 

Yanlış ebeveynlik,doğru çocuk…
Dünyaya gelen tüm insanlar başarı odağı ile gelirler,başarısız olmayı öğrenirler.Bu ebeveyn olunca katlanarak devam eder.Kendimizden var ettiğimiz hayata dair hiç bir tecrübesi olmayan canlı artık bizim elimizde şekil bulacaktır.Bu çok heyecan verici bir şey olmanın yanında büyük sorumluklarıda beraberinde getirir.Ve başarıya bir proje gibi çocuğumuzun üstünde gizliden gizliye odaklanırız.
Günümüzde ilişkilerin artık kurulamadığı,evlilik kurumunun getirisinin ağır geldiği,boşanmaların evlilikten daha hızlı aktığı bir toplumda çocuk yetiştirmek ….Kulağa hiç hoş gelmiyor.
Kadınlar genelde annelerini anne olunca anlar,o zamana kadar bir çocuk yetiştirmenin ,anne olmanın ne demek oldupunu anlayamazlar.Erkekler ise hep anlamamaya devam eder:) Eşitsizlik burada başlıyor.Anne anlayışlı,baba ne anneyi ne çocuğu anlayabiliyor,çocuk ikisini de anlayamıyor.Tüm bu anlaşmazlığın içinde çocuk kayboluyor.
Neden çocuğum bu kadar öfkeli?
Neden çocuğuma söz geçiremiyorum?
Neden çocuğumla iletişim kuramıyorum?
Neden çocuğum okula gitmek istemiyor?
Neden çocuğum başarız?
Doğru bildiğiniz yanlışlar,yanlış bildiğiniz doğrular?
Bu sorulara ve daha bir çoğuna yaşayarak cevap ve çözüm bulmak istermisiniz?
Seminer sadece sunum olarak değil,tiyatrosal gösteri ile örneklenerek gerçekleşecektir.
Hülyanida Şahin-Ceyda Yücesan
18 Kasım Cumartesi 15.00-17.00 Savaş Çağman-Burçlara Göre Yemek Astrolojisi

Hermetik Astroloji üstüne uzmanlaşan Savaş Çağman, 25 yıllık astroloji bilgisini yeni bir alanda, yemek pişirme ve simya ilmi ışığı altında gurmelik konularında ilgililerine sunuyor. Dersler; yemeğim simyası, pişirmenin astrolojisi, bitki ve besin astrolojisi, hangi burçta kişilere nasıl sofralar hazırlamak gerekir, burçlar ve beslenme alışkanlıkları üzerine bir kurstur. Kursumuz, menü oluşturanlar, kafe veya restoran açanlar, amatör veya profesyonel aşçılar, sevdiğine kendini krallar gibi hissettirmek isteyen herkese açıktır.

0532 069 76 12

25 Kasım Cumartesi 15.00-17.00 Farah Yurdözü-Reptilianlar İlluminati

Farah Yurdözü, 25 yıldır dünya dışı varlıklarla ilgili araştırmalar yapan bir ufoloji yazarı. Çok sayıda kitabı bulunan Yurdözü, Amerika Birleşik Devletleri ve Güney Amerika’da verdiği konferanslarla biliniyor. Amerikan UFO Magazine dergisi, İtalyan XTimes Magazine ve İngiliz UFO Matrix Magazine’de de köşe yazarlığı yapıyor. Asıl mesleği olan İspanyolca öğretmenliği için ABD’de bulunduğu 2002-2010 yılları arasında New York’tan Nevada’ya, California’dan New Mexico’ya kadar uzanan geniş bir alanda konferanslar vererek Türkiye’yi temsil etmiş bir isim. 1947’de yaşanan UFO kazasıyla meşhur Roswell’de düzenlenen UFO kongrelerinde Türkiye’yi temsil eden ilk UFO araştırmacısı.

Reptilianlar kimlerdir?

Bunlar Sümerlerden itibaren çağlar boyunca insanların karşılaştıkları, tarihi eserlere kadar iz bırakmış olan dünya dışı, başka boyutlardan gelen varlıklar. Mitolojilerde, efsanelerde yılan sembolüyle ifade edilen kötücül varlıklar. Tarihte pek çok medeniyeti etkileri altına almışlar ve bugün de etkilemeye devam ediyorlar.

Bunların izlerini görebilir miyiz etrafta?

Mesela Sümer tanrıçası Melusina reptilyan bir tanrıçadır. Starbucks’ın sembolüdür. Tabii bunlar bizim bildiğimiz anlamda tanrı, yaratıcı değil. Sadece insandan daha güçlü oldukları için bu isimle adlandırılmışlar. Alfa Romeo’nun insan yutan yılan sembolü de reptilyan bir semboldür. Etrafımızda daha birçok örnekleri var. Bizim efsanelerimizde de şahmaran reptilyan bir kraliçedir. Uzakdoğu’daki ejder figürü de öyledir. Avrupa’daki tarihi sanat eserlerinde de kertenkele, yılan figürü çokça görülür. Antik Mısır’da da…

Neden kötücül varlık diyoruz?

Bunlar insanlığın dehşetinden, savaşlardan, vahşi ölümlerden beslenirler. İnsan kanıyla, daha doğrusu yeni öldürülmüş insanın ölürken açığa çıkan enerjisiyle besleniyorlar. Vampir miti de buradan ortaya çıkmıştır. Büyük medeniyetlerde insan kurban etme geleneği oldukça yaygındır. Antik Yunan, güney Amerika medeniyetleri ve özellikle Roma tamamen reptilyan hakimiyetindeydi. Roma’da sadece ölmek ve öldürülmek için eğitilen gladyatörler halkın en büyük eğlencesiydi. Anadolu’da da Efes’te ayinlerle insan kurban edilirdi. Anadolu’da sayısız gladyatör okulu vardı. Roma’da paganizm yaygındı. Paganizmin kaynağı da reptilyan varlıklardır. Hz. İsa’nın gelişi bu reptilyan hakimiyetini durdurmuştur.

0532 069 76 12

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir