Berrak Aşeleten-Access Bars

1467216775139YA STANDART DİYE BİR ŞEY OLMASAYDI NEYİ YARATIRDINIZ?

Access Consciousness ile 1 yıl önce tanıştığımda bugün Access Bars uygulayıcısı olmayı seçeceğim hiç aklıma gelmezdi.

İstanbul Üniversitesinde Sanat Tarihi Okudum. Yine aynı dalda Yüksek Lisans Yaptım. 4 yıllık İngiltere maceramın ardından Türkiye’ye geri döndüm ve Türkiye’nin alanında lider firmalarında 10 yılı aşkın Executive Assistant olarak hizmet verdim. 2005 yılında edindiğim deneyimlerim ve yabancı dilim ile kendim için ne yapabilirim, işi daha eğlenceli hale nasıl getirebilirim diye sordum ve kurumsal hayatımdan ayrılarak Çevirmen olarak kendi firmamı kurdum. 2010 yılında Nativa Koçluk ve Ayna Coaching bünyesinde koçluk ve NLP eğitimlerimi aldım enerji çalışmalarını incelemeye de bu dönemlerde başladım. Bu arayışlarım beni önce EFT (Duygusal Özgürleştirme Tekniği) ile tanıştırdı. EFT ile süren yolculuğumun sonu Access’in sonsuz olasılıklar dünyasına açıldı. 1 yıl boyunca dinledim, okudum, seminerleri izledim ve seanslar aldım, şimdi ben katkı olmayı seçiyorum hayatında değişim zamanının geldiğini görüp değişimi seçenlere. Hayatta tesadüf diye bir şey yoktur, siz hazır olduğunuzda kapıyı çalarsınız ve kapı sizin için açılır. Bu kapıya beni getiren sorular oldu, yargılarım değil. Sorunun her zaman güçlendirdiğini, yanıtın ise her zaman güçsüzleştirdiğini fark ettiğim de kapı açıldı.

Access seansında yaptığımız şey başınızda yer alan ve herhangi bir yaşam sürecinizde önemli olduğunu düşündüğünüz bütün düşüncelerinizi, fikirlerinizi, inançlarınızı, önemsemelerinizi, duygularınızı ve davranışlarınızı depoladığınız ve bizim Bars dediğimiz 32 noktaya ellerimizle akupres yapmaktır. Bars noktalarını çalıştırmak bilgisayarınızın iptal tuşuna basmaya benzer. Barlarınızı çalıştırmak beyninizde depolanan kutupluluğun elektrik yükünü ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Bunu, farkındalık yerine otomatik pilottan işlev yaptığınız alanları, alıp kabul etmek yerine reddetmeyi seçtiğiniz anları ortaya çıkarıp onarmaya başlayan bir bilgisayar bilinç virüsüne benzetebilirsiniz.

Hayatınızda daha fazla var olmaya başlasanız ve geçmişi geleceğe yansıtmasanız bu ne yaratırdı? Kendiniz olmayı seçtiğinizde yaratımlarınızın bambaşka olduğunu fark edeceksiniz. kendim olmam için hangi enerji, alan ve bilinç olabilirim? Bugün kendim olmayı seçerek neleri kolaylıkla ve neşeyle yaratabilirim? Sorular enerjiyi genişletir, bilinci artırır ve seçim yaptıkça olasılıklar hayatımızda yaratılmaya başlar.

Eğer sürekli olarak soru olmaya istekliyseniz, tüm yaşamın size nasıl kolaylıkla, neşeyle ve ihtişamla gelebileceğinin kapılarını açarsınız. Ya bugün farklı bir şeyin başlangıcı olabilseydi? Ya yaşamın tekrar daha fazla eğlenceli olabilseydi? Ya insanların sizi yargıladığını fark etmek sizi daha fazla eğlendirseydi?

Access Bars seansı deneyimleyerek her gün içinizdeki sihri, mucizeyi, zenginliği ve size doğuştan verilen yetenekleri ortaya çıkarabilmeniz için sonsuz olasılıklar neler? Sizlerle yolumun kesişmesi, hayatlarımızda daha fazla berraklık, kolaylık, neşe, ihtişam ve bilinç yaratmak için daha başka neler mümkün?

Berrak Aşeleten

Yaşam Koçu & Access Bars Uygulayıcısı