Ruhsal Dönüşüm Atölyemiz

Kim Olduğuma yolculuğum hala devam etmekte. Ama şuanda sezgiyle bilgiyi, gizemle veriyi, astrolojiye psikolojiyi, geçmişle geleceği birleştiriyorum. Danışanlarımı ana getiriyorum. Bu yolculuğumun nereye varacağımı bilmiyorum ama doğru bir şeyler yaptığımı biliyorum.
Bazen bazı durumları anlamak, hissetmek beni çok yoruyor bunun için dinlenmeye ve sakin bir ortamda bulunmaya çok ihtiyaç duyuyorum, fakat bu şu aralar pek mümkün olmuyor. Toplum oldukça gergin, stresli, ilişkiler artık anlık günlük ve Sevgisiz. Tüm bu kaosta tabi ki bireyler mutluluk arayışında.
Bizler güzelliği, huzuru, Mutluluğu bulmak ve yaşamak istiyorsak bu dönüşmeden mümkün olmuyor. Tüm bu Gelişmelere paralel, Danışan ve ilginin artması sebebiyle RUHSAL DÖNÜŞÜM MERKEZİ ni Kadıköy’de faaliyete sokmuş bulunmaktayım. En kısa zamanda ziyaret etmeniz ve desteğiniz beni çok mutlu edecektir. Sevgiler.

 

Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir.Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.