Rüya Koçluğu

RÜYALARINIZ NELER SÖYLÜYOR?

Rüyalar aynı parmak izi gibi kişiye özeldir, bize ruhumuzdan gelen mesajları ileten en saf kaynaktır. Rüyaların doğru yorumlanması çok önemlidir çünkü bize hayatımızın her alanı için bilgi verirler ve çözüm yolunu gösterirler.

Tekrar eden bazı deneyimlere çözüm bulma noktasında da rüya yorumu büyük önem arzeder, sadece rüyayı görmek bile bizi şifalandırır. Ancak rüyalarımızı yorumlayıp onların rehberliğinden faydalandığımızda, bazı eylem planları ile yorumu hayata geçirdiğimizde yaşamımızı değiştirecek eşzamanlılıklar ve mucizeler kaçınılmaz olacaktır.

Rüyalarımızın rehberliğine güvenmek içimizdeki Öz’ümüze güvenmektir. Rüyalar; hayatın kendisi gibi bize sunulan bir armağandır. Yorumlanmamış her rüya mesaj kutusunda biriken mailler gibidir. Onları açıp okumalıyız ki mesajını alalım. Öz’ümüze yaptığımız bu yolculukta okunmamış mesaj,yorumlanmamış rüya kalmasın.

Rüya koçluğu çalışmasında, rüyalarınız yorumlanır. Rüyanın mesajını hayata geçirmenizi engelleyen, sizi kısıtlayan, bilinçaltı inançlarınız tespit edilerek değiştirilir. Net ve berrak rüyalar görmeniz ve sabahları rüyalarınızı hatırlayarak uyanmanız için çalışmalar yapılır.

Rüya Eğitmeni ve Koçu: Zehra Saygılı