Tuğçe Akbaş-Pilates Eğitmeni

tuğçe01-01-1986 yılında Kayseride doğdu.ilk orta öğrenimi ted kayserı kolejınde tamamladıktan sonra Melikgazi anadolu lisesinde lise eğitimini tamamlamıştır. Atletizimle başladığı spor hayatına Marmara Ünv Spor akademi yüksek okulu antrenörlük bölümünde devam etmiştir.Sinir sistemi ve fizyolojisi-spor yaralanmaları nedenleri ve tedavi yöntemleri uzmanlık alanıdır.Okulla birlikte iş hayatını eş zamanlı yürütüp çeşitli spor merkezlerinde yüzme,fitness,pilates,crossfit,kinesis trainingliği yapmıştır.Bunlardan bazıları Club sporıum,bellevue,colesium acaerkent,luxury,divan otel,astoria ve Private training studiodur. Ayrıca Galatasaray spor kulübünde basketbol kondisyonerliği ve  Boğaziçi üniversitesinde de Amerikan futbolu kondisyonerliği yapmıştır.

Ayrıca almanya da ki bir medikal şirketin fizik tedavi ve rehabilitasyon Cihaz bölümünde proje genel koordinatörlüğü yapmıştır.

Bebekte 2015 yılında Acendis Training isminde kendi training studyosunu açmıştır.Bir yılı aşkın süredir kişiye özel egzersiz,pilates,kinesis,fizik tedavi rehabilitasyon,sakatlık tesbit-iyileştirme kickbox ve diğer spor alanlarında hizmet vermektedir.